LEGALIZACJA POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW

Mamy dla Ciebie pracę! Podejmij się atrakcyjnej pracy w Polsce. Jeżeli jesteś zdrowy i chętny do pracy, to właśnie znalazłeś to czego szukałeś! Nasi rekruterzy chętnie przeprowadzą spotkanie, zrobią z Tobą wywiad i dopasują twoje kwalifikacje oraz umiejętności do odpowiedniej pracy na terenie naszego kraju. Naszym pracownikom pomagamy w uzyskaniu zezwoleń na pobyt czasowy i pracę. Zapewnimy, że twój pobyt będzie w pełni legalny, spokojny, bez przykrych niespodzianek i nieprzewidzianych zdarzeń. Nasi klienci, to rzetelne i sprawdzone firmy z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dzięki temu mamy pewność, że wynagrodzenie będzie płatne terminowo, a w pracy nasi ludzie spotkają się z szacunkiem i wyrozumiałością.

i

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników przygotowuje oraz kompletuje potrzebne dokumenty, a także udziela niezbędnych wskazówek związanych z legalnym pobytem w Polsce.

i

Jesteśmy w stałym kontakcie z urzędami i instytucjami właściwymi w sprawach legalizacji pobytu na terytorium RP oraz na bieżąco monitorujemy stan rozpatrzenia wniosków o wydanie kart pobytu dla osób, które korzystają z naszych usług.

R

Zezwolenia na pobyt czasowy

R

Karty pobytu

R

Zezwolenia na pobyt stały

R

Karta Polaka

R

Obywatelstwo polskie

R

Formalności przed urzędami

Naszym klientom zapewniamy kompleksową pomoc i profesjonalizm.

Kończy Ci się ważność wizy lub karty pobytu, a chcesz dalej legalnie przebywać w Polsce?

Potrzebujesz naszej pomocy?

+48 693 920 342

+48 22 290 29 16

MAIN PARTNERS SP. Z O.O.

ul. Bieniewicka 26
01-632 Warszawa

Formularz kontaktowy

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Main Partners Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bieniewicka 26 znajduje się tutaj: Klauzula Informacyjna

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

11 + 4 =

Main Partners sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bieniewicka 26, 01-632 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000597242, NIP: 5252643734, REGON: 363544859, kapitał zakładowy 200.000,00 zł. Main Partners sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie jest średnim przedsiębiorstwem w rozumieniu rozporządzenia nr 651/2014 Komisji UE z dnia 17 czerwca 2014r. oraz ustawy Prawo Przedsiębiorców z dnia 6 marca 2018 r.