HR

Wyzwania HR

Współczesne wyzwania rynku pracy wymuszają coraz większą konkurencyjność i elastyczność pracodawców. Niepewna sytuacja gospodarcza czy polityczna to zmienne, które należy brać pod uwagę planując politykę kadrową i rozwój mocy produkcyjnych firmy. Tym wyraźniej widać korzyści wynikające z globalnego rynku pracy i możliwości jakie oferuje.

Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi HR staje się koniecznością wobec rosnącej konkurencji i wyzwań współczesnej globalnej gospodarki. Stabilny rozwój firmy jest wyzwaniem wymagającym szerszej perspektywy.

O NAS

Nasze rozwiązania

Nasi specjaliści zdiagnozują potrzeby i możliwości w zakresie zatrudnienia, a także pomogą przygotować atrakcyjną ofertę dla przyszłych pracowników. Zespół MainPartners przeprowadzi pełny proces rekrutacyjny zgodny z Twoimi oczekiwaniami i wszelkimi regulacjami prawnymi. Twoi pracownicy zostaną otoczeni pomocą formalnoprawną i logistyczną, a nasi opiekunowie czuwać będa nad ich wdrożeniem i aklimatyzają w Twoje firmie.

Konsultacja i analiza potrzeb

Dzięki indywidualnym audytom dopasujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy z zakresu HR

Organizacja rekrutacji dopasowanej do klienta

W zależnosci od potrzeb zadbamy o pełny proces rekrutacyjny Twoich pracowników.

Przygotowanie dokumentów, wiz i pozwoleń

Wszelkie kwestie formalnoprawne są po naszej stronie

Transfer pracowników i zakwaterowanie

Zadbamy, aby Twoi pracownicy mieli zapewnione komfortowe warunki niedaleko miejsca pracy

Implementacja pracowników u klienta

Dokładamy wszelkich starań aby nowi pracownicy sprawnie rozpoczęli pracę wg. standardów i wymagań pracodawcy. Nieprzewidziane problemy rozwiązujemy od ręki na miejscu

Opieka Koordynatorów nad pracownikami na miejscu

Bezpośredni kontakt z pracownikami gwarantuje bezproblemową aklimatyzację Twoich pracowników

Main Partners Sp. z o.o.

ul. Bieniewicka 26
01-632 Warszawa

UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Main Partners sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bieniewicka 26, 01-632 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000597242, NIP: 5252643734, REGON: 363544859, KRAZ 13967, BDO 000489031, kapitał zakładowy 200.000,00 zł. Main Partners sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie jest dużym przedsiębiorstwem w rozumieniu rozporządzenia nr 651/2014 Komisji UE z dnia 17 czerwca 2014r. oraz ustawy Prawo Przedsiębiorców z dnia 6 marca 2018 r.